parallax background
Agregat wysokociśnieniowy FOGsys CMSeco60 powstał z myślą o małych i średnich pomieszczeniach. Zbudowany w oparciu o sprawdzone podzespoły wysokiej jakości gwarantujące bezawaryjną pracę przez lata. Agregat został wyposażony w dokładny filtr wstępny, filtr węglowy, a także filtr odwróconej osmozy dostarczając wodę o najwyższej czystości. Tak oczyszczona woda ma bezpośredni wpływ na żywotność dysz. Jednocześnie zapobiega osadzaniu się pyłu na urządzeniach pracujących w nawilżanym pomieszczeniu. Za bezpieczeństwo ludzi odpowiada sterylizator UV. Natomiast jednostrefowy sterownik precyzyjnie utrzymuje wilgotność na zadanym poziomie.

Najważniejsze informacje

Bezpieczeństwo

Agregaty CMSeco wyposażone są w liczne zabezpieczenia, które cały czas dbają o bezpieczeństwo użytkowników jak i samego agregatu. Należą do nich:
- zabezpieczenie przed pracą na sucho (np. zamknięty zawór wejściowy)
- zabezpieczenie przed zbyt zabrudzonymi filtrami
- zabezpieczenie przed brakiem przepływu na wyjściu (np. zamknięcie zaworu na wyjściu)
- zabezpieczenie przed nadmiernym przepływem na wyjściu (np. uszkodzenie instalacji)
- zabezpieczenie termiczne pompy

Sterowanie

Wysokiej klasy higrostat powala na precyzyjną regulację wilgotności w pomieszczeniu. Poza możliwością ustawienia wymaganej wilgotności pozwala również na ustawianie histerezy parametrowej oraz czasowej. Dodatkowo umożliwia wyłączenie systemu z zachowaniem podglądu na aktualnie panujące w pomieszczeniu warunki tj. wilgotność względną oraz temperaturę.

Filtr odwróconej osmozy

Każdy agregat posiada wbudowany filtr odwróconej osmozy który odpowiada za dostarczanie wody demineralizowanej do instalacji. Tak oczyszczona woda ma bezpośredni wpływ na żywotność dysz jak i samej instalacji. Zapobiega osadzaniu się kamienia na dyszach jak również pyłu na urządzeniach znajdujących się wewnątrz nawilżanego pomieszczenia. Rozwiązanie takie sprawdza się idealnie wszędzie tam gdzie zależy nam czystości oraz długiej i bezawaryjnej pracy.

Sterylizator UV

Bezpieczeństwo ludzi zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie nasze urządzenia wyposażone są w sterylizatory UV. Gwarantują one, że we mgle rozpylanej w pomiszczeniach nie znajdą się żadne bakterie czy wirusy. Dokładnie takie same rozwiązania stosowane są przy sterylizacji wody w miejskich wodociągach czy na basenach.

parallax background


Sterownik FOGsys HST

Wszystkie agregaty wysokociśnieniowe FOGsys z serii CMSeco60 wyposażone są w sterownik przewodowy FOGsys HST służący do regulacji zadanej wilgotności wraz z możliwością wyłączenia systemu. Sterownik wyposażony jest w precyzyjny higrostat, który mierzy wilgotność powietrza dokładnie tam gdzie zależy nam na utrzymywaniu jej na wyznaczonym poziomie. Dodatkowo, cały czas wyświetla aktualną wilgotność oraz temperaturę powietrza. Wyłącznik daje możliwość wyłączenia systemu w dowolnej chwili jednocześnie pozostawiając możliwość podglądu wszystkich parametrów.

Dane techniczne

Agregat wysokociśnieniowy FOGsys CMSeco60


Parametry wyjściowe
Ilość stref 1
Wydajność 10..60 l/h
Ciśnienie wyjściowe 40..70 bar
Złącze wyjściowe 3/8 cal
Parametry wejściowe
Ciśnienie wejściowe 3..6 bar
Zużycie wody 40..100 l/h
Złącze wejściowe 3/8 cal
Złącze kanalizacyjne 3/8 cal
Parametry elektryczne
Moc elektryczna 400 W
Napięcie zasilania 230 V
Obudowa
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 670 x 390 x 405 mm
Waga 40 kg

Sterownik FOGsys HST


Zasilanie
Napięcie 24 ±10 % V
Moc 2 VA
Przewód 4 x 0.5 mm²
Wilgotność
Zakres pomiaru 5..95 % RH
Rozdzielczość 0.1 % RH
Dokładność ±2 % RH
Typ czujnika CMOS
Temperatura
Zakres pomiaru 0..50 °C
Rozdzielczość 0.1 °C
Dokładność ±0.4 % ±0.3 °C
Jednostki °C / °F
Typ czujnika CMOS

Wymiary zewnętrzne